E-Mail ile Ulaşıninfo@ray-mak.com.tr

Telefonla Ulaşın++902625277771

Hakkımızda ANASAYFA / Hakkımızda

Hakkımızda
Raymak Makine, sanayi tesislerinin anahtar teslim kurulumu, yüksek kaliteli proses ekipmanların tasarımı, imalatı ve montajı konusunda ihtisaslaşmıştır.

Raymak Makine, sanayi tesislerinin anahtar teslim kurulumu ve bu tesislerde kullanılan, yüksek kaliteli proses ekipmanların tasarımı, imalatı ve montajı konusunda ihtisaslaşmış; müşteri ihtiyaçlarına göre üretim yapan, sanayici ve müteahhit kimlikli bir firmadır. Sanayi tesislerinde kullanılan basınçlı kap, karıştırıcı, depolama tankı, reaktör, skid, kazan, kolon, fırın, ısı eşanjörü, konveyör ve elevatör gibi ekipmanların imalatları ve müşteri sahasındaki montaj işleri; Raymak Makine’nin uzmanlık alanını oluşturmaktadır.

Raymak Makine kurulduğu günden bugüne , birçok sektördeki binlerce müşterisine ürün / hizmet sağlayarak sektörünün öncü firmalarından biri olmayı başarmıştır. Raymak ürün/hizmet sağladığı 12 ülkede, müşterisi olan küresel firmaların takdirini kazanmış ve aranılan bir firma konumuna gelmiştir. Raymak’ın faaliyette olduğu sektörler arasında; petrol & gaz ve enerji sektörü, kimya tesisleri, gıda tesisleri, çimento tesislleri, çelik köprü müteahhitliği, ve metal tesisleri yer almaktadır.

Raymak, önce iş güvenliğini ve beraberinde kaliteyi tüm kazanımların önünde tutmaktadır. Raymak’ın sertifikaları arasında ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 bulunmaktadır. Raymak’ın bu başarısının kökünde, firma çalışanlarının her seferinde bir öncekinden daha kaliteli imalat yapmayı ve müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemesi yatmaktadır.

Raymak, üstlendiği işleri zamanında teslim etmesi ile, kalitesi ile, insana verdiği önem ile, adil yönetim tarzı ile, finansal kurumlar nezdindeki kredibilitesi ile, etik kurallara dikkat etmesi ile; gerek işverenlerinin, gerek tedarikçilerinin, gerek personelinin, gerek finans kurumlarının, gerekse sektördeki rakiplerinin haklı takdirini kazanmıştır ve kazanmaya devam edecektir.